دانلود مقاله بررسی قالب های مدولار در قالب فایل ورد ۴۰ صفحه قابل ویرایش

دانلود مقاله بررسی قالب های مدولار در قالب فایل ورد 40 صفحه قابل ویرایش
۵
(۲)

استفاده از قالب های مدولار در اجرای کلیه پروژه های بتنی بسیار اقتصاد می باشد، چون اولاً این قالبها به دفعات زیاد قابل مصرف می باشند و ثانیاً از قالب های مدولار برای قالب بندی المان های بتنی از قبیل ستون، تیر، دال، فونداسیون و غیره می توان استفاده کرد. بنابراین در بخش پروژه معماری سایت معماری دی ال قصد داریم مقاله بررسی قالب های مدولار در قالب فایل ورد ۴۰ صفحه قابل ویرایش جهت ارائه تقدیم همراهان عزیز کنیم .

قالب های مدولار

سیستم قالب های مدولار به دلیل استفاده های متنوعی که در اجرای کلیه المان های بتنی از قبیل دیوار ، ستون ، تیر ، دال ، فونداسیون دارد بسیار اقتصادی می باشد. سیستم مدولار متشکل از پانل های مدولار ، پشت بندها (لوله ناودانی و سولجر)، اتصالات ( گیره و گوه) ، میان بولت (بولت دوسر دنده ، واشر ، مهره خروسکی ) و ملزومات خاص جهت استفاده در ارتفاع (براکت ، جک شاقول کننده ) می باشند. پانلهای مدولار را می توان به سادگی به یکدیگر متصل و یا باز کرد . در موارد مشابه و تکراری می توان آنها را به صورت پانل یکپارچه در آورد و توسط جرسقیل در محل مورد نظر نصب نمود.استفاده از جرثقیل و یا کارگر بری حمل و نقل آنها بستگی به موقعیت کار دارد.

دانلود مقاله بررسی قالب های مدولار در قالب فایل ورد 40 صفحه قابل ویرایش

قالب های مدولار فلزی

نمای بتن بعد از باز کردن قالبها بسیار صاف و رویه خوبی خواهد داشت و تنها اثر درز پانل ها باقی خواهد ماند . این قالبها به دفعات زیاد قابل مصرف مجدد می باشد و عمر مفید پانل بستگی به نگهداری آن دارد . در صورت پرتاب نکردن و عدم سقوط آن از ارتفاع ، حد اقل تا ۶۰ مرتبه بدون تغییر شکل و اعوجاج قابل استفاده می باشند. رویه این قالب ها از ورق های فولادی ۳ میلیمتر و تسمه های پانچ شده پیرامون قالب ها به ضخامت ۵ میلیمتر و تسمه های سخت کننده قالب ها از ورق ۳ یا ۴ میلیمتر می باشد.

پروژه های مشابه |   پاورپوینت نقد و بررسی موزه اشتوتگارت آلمان جيمز استرلينگ 41 اسلاید

مطالب مشابه :

پاورپوینت انواع اجزاء و اتصالات در قالب بندی ۲۲۵ اسلاید قابل ویرایش

پاورپوینت بررسی سقف بیگیت , سقف گرین وافل , سقف زیپ

پاورپوینت تحلیل سیستم قالب بندی تونلی

این قالب ها دارای ابعاد ۵ سانتیمتر می باشند که عرض آنها از ۱۰ تا ۵۰ سانتیمتر متغیر است و در طول های ۱۰۰، ۱۵۰، ۲۰۰ سانتیمتر ساخته می شوند. قالب هایی نیز  با رویه ای سوراخ دار به منظور عبور میان بولتها تولید می گردد که بیشتر در قالب بندی دیوارهای ۲ طرفه کاربرد دارند.

دانلود مقاله بررسی قالب های مدولار در قالب فایل ورد 40 صفحه قابل ویرایش

قالب های شرکت پایدار در دو نوع تسمه ۵ سانتیمتر و تسمه ۶ سانتیمتر تولید و عرضه می گردد که متر مربع قالب های تسمه ۵ سانتیمتر ۴۰ کیلوگرم و قالب های ۶ سانتیمتر ۴۴ کیلوگرم می باشد. این شرکت قادر به تحویل قالب های مدولار با ابعاد و اندازه های مورد نیاز در اسرع وقت می باشد.

فهرست و عناوین اصلی مقاله بررسی قالب های مدولار

–  قالب های مدولار

اجزای سیستم قالب بندی مدولار

جزئیات و محاسبات قالب

–  متعلقات و اتصالات

–  قالب بندی فونداسیون

–  قالب بندی ستون

–  قالب بندی دیوار

سیستم قالب بندی دیوار یک طرفه

سیستم قالب بندی دیوار دو طرفه

سیستم میان بولت های مدفون شونده

سیستم میان بولت تکرار شونده یا بولت های دو سر دنده

–  قالب بندی دیوار مدور

–  سیستم قالب لغزان

–  قالب بندی تیر و دال

–  جک سقفی

–  داربست های مدولار

–  قطعات پیش ساخته

–  قالب تونل

–  مراجع

تکمیلی :

پروژه معماری پیش رو که هم اکنون با عنوان دانلود مقاله بررسی قالب های مدولار در قالب فایل ورد ۴۰ صفحه قابل ویرایش برای اولین بار در فروشگاه معماری سایت معماری دی ال جهت ارئه تقدیم همراهان عزیز میگردد شما میتوانید با خرید و دانلود فوری این مقاله برای انجام مقاله معماری خودتان مورد استفاده قرار دهید .

پروژه های مشابه |   پایان نامه دانشکده هنر و معماری شهرکرد به همراه تمام مدارک معماری

 

 

 

۱۷مگابایت WORD

لطفا از طریق ستاره به این پروژه امتیاز بدید.

متوسط امتیازات: ۵ / ۵. تعداد امتیازات: ۲

تاحالا کسی امتیازی نداده شما اولین باشید!

Share

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *